Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 5 días · Nakon utakmice Hajduka s Radomljem porazgovarali smo sa Zvonimirom Šarlijom koji nam je prokomentirao prvu provjeru u Sloveniji, a i ritam u kojem se hajdukovci spremaju za nadolazeću sezonu. - Sigurno da smo malo umorni, ali to je normalno za pripreme.

2. Hace 4 días · Ljetne pripreme 2024. Zvonimir Šarlija: Trener je veliki primjer svima, samo ga trebamo slijediti 4/7/2024 Mister Gattuso: Zadovoljan sam ekipom i angažmanom igrača tijekom priprema 4/7/2024 Aleksandar Trajkovski zbog ozljede napustio pripreme u Sloveniji 4/7/2024 Pripremna utakmica: Kalcer Radomlje - Hajduk 1:0 3/7/2024 Pripremna utakmica: Hajduk danas od 17.30 sati igra s Kalcer Radomljem ...

3. 11 de jun. de 2024 · Nezaboravno iznenađenje priredio je bivši Farmaceut, a sada igrač Hajduka Zvonimir Šarlija koprivničkoj sportskoj udruzi za pomoć osobama s intelektualnim poteškoćama Veliko Srce. Naime, Šarlija se jučer pojavio na treningu štićenika udruge, a s njima je nakratko zaigrao nogomet.

4. Hace 4 días · Piše Frane Vulas U prvenstvenom derbiju protiv Dinama treći žuti karton zaradio je nogometaš Hajduka Zvonimir Šarlija. To znači da će iskusni stoper morati preskočiti još jedan prvenstveni derbi koji ‘bijeli‘ igraju, onaj idućeg vikenda na Rujevici s Rijekom.

5. Hace 4 días · Hajdukov stoper Zvonimir Šarlija odigrao je drugo poluvrijeme utakmice u kojoj su Bijeli s 1:0 poraženi od Kalcer Radomlja na središnjem dijelu priprema u Sloveniji. Jedini pogodak na utakmici postigao je Štorman u 39. minuti susreta.Štorman u 39. minuti susreta.

6. Hace 5 días · Sustav igre 4-3-3 kao i svaki drugi nosi svoje zahtjeve, bitno se moći prilagoditi i na tome radimo - rekao je Šarlija. Ima promjena, traži se maksimalna disciplina i zahtjevi su veliki. Što se mene kao stopera tiče, vjerojatno će se tražiti više rizika u igri, rekao je stoper Zvonimir Šarlija.

7. Hace 5 días · HAJDUK je izgubio od Radomlja 1:0 u prijateljskoj utakmici na otvaranju priprema u Sloveniji. Rok Štorman u 39. minuti postigao je jedini pogodak za pobjedu slovenskog prvoligaša, ujedno Hajdukova partnerskog kluba. Susret je komentirao standardni stoper Hajduka Zvonimir Šarlija. "Sigurno da smo malo umorni, ali to je normalno za pripreme.