Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 1 día · Stefanescu scored to double the advantage for his team in the 52nd minute before Luis Phelipe sealed the victory ten minutes before full-time. Having emerged as champions in the Super Cup, ...

2. Hace 5 días · În minutul 80, cei de la FCSB au făcut 3-0. Luis Phelipe a înscris din șase metri, cu poarta goală. Meciul din Ghencea s-a încheiat cu ratarea din minutul 90 a lui Marius Ștefănescu, care a trimis mult peste poarta lui Lefter, din marginea careului mare. Astfel, în urma rezultatului din Ghencea, FCSB a început noul sezon cu ...

3. Hace 5 días · Luis Phelipe a completat o seară de vis a FCSB-ului în Ghencea. Introdus în repriza secundă, atacantul brazilian care evoluează în extrema stângă a stabilit scorul final în meciul cu Corvinul Hunedoara, scor 3-0. Echipa finanțată de Gigi Becali a câștigat fără emoții trofeul Supercupei României.

4. Hace 1 día · După pauză, Ștefănescu a majorat diferența la debutul său pentru FCSB într-un meci oficial cu un șut excelent la colțul lung. Pe final Luis Phelipe a marcat și el, tot după o respingere a portarului advers. FCSB – Corvinul 3-0. Au marcat: Miculescu (21), Ștefănescu (52), Luis Phelipe (80) FCSB: 99. Vlad – 20. Antwi, 5. Dawa, 21.

5. Hace 5 días · Luis Phelipe, jucător intrat la FCSB în partea secundă, a închis tabela în minutul 81 la capătul unui contraatac din pasa lui Alexandru Musi, și el intrat pe parcursul meciului. Ștefănescu a ratat două ocazii singur cu portarul, astfel că scorul final a rămas 3-0.

6. Hace 5 días · Nouă minute mai târziu s-a făcut 3-0, prin golul lui Luis Phelipe, care a îndeplinit o simplă formalitate din apropiere, după ce Lefter a blocat un șut pe poartă al lui Alexandru Musi. Marius Ștefănescu a ratat o altă ocazie mare de gol, singur cu Lefter a tras peste poartă în minutul 90.

7. Hace 5 días · FCSB – Corvinul 3-0 (Miculescu 20, Ștefănescu 53, Luis Phelipe 81) Final de meci. min. 81: GOL FCSB! Luis Phelipe trimite balonul în colţul drept de jos al porţii după ce a făcut o preluare excelentă în interiorul careului. ”Nu mă gândeam că îl mai prinde un sezon tot la FCSB”.